Урок № 14.
Тема. Підсумковий
урок з розділу «Алгоритми з повторенням і розгалуженням».
Мета:
навчальна: перевірити знання та вміння учнів з
теми алгоритми з повторенням і розгалуженням ;
виховна: виховувати дбайливе ставлення до
комп’ютерної техніки, толерантного ставлення до товаришів, зацікавленості у
вивченні предмета
розвивальна: розвивати
пізнавальний інтерес, навики роботи з середовищем виконання алгоритму; алгоритмічне мислення,
пам'ять, уважність.
Хід уроку
На цьому уроці
ми маємо повторити, більш глибоко осмислити навчальний матеріал з теми
«Алгоритми з повторенням і розгалуженням», узагальнити його і систематизувати.
А також встановити рівень засвоєння вами знань і вмінь з цієї теми.
Перевірка
знання фактичного матеріалу та основних понять.
1. Пройти тест: 7 клас. Урок №14. Контрольна робота №3.1. Команда
іншим словом.
2. Чітка
послідовність дій.
3. Алгоритм,
складений для комп'ютера.
4. Зміна
властивостей об'єкта, взаємодія між об'єктами, утворення нового об'єкта або
знищення існуючого об'єкта.
5. Електронний
пристрій для обробки інформації.
6. Того, хто
виконує алгоритм, називають…
7. Предмети,
явища і процеси, які розглядаються як єдине ціле.
8. Точна,
зрозуміла вказівка для виконання якоїсь дії. Фізкультхвилинка «Цифри» Хід вправи: стоячи, виконуємо вправу: «Зараз ми будемо писати цифри у незвичний
спосіб. Цифру 1 «пишемо» носом (кажемо і виконуємо), цифру 2
– підборіддям, цифру 3
– правим плечем, цифру 4
– лівим плечем, цифру 5 – «пишемо» правим ліктем, цифру 6 – лівим ліктем, цифру 7 –
правим коліном, цифру 8 –
лівим коліном, цифру 9
– правою ногою, а десяточку – «хвостиком».
Практичне
завдання. Виконану роботу переслати за адресою:irjika@mail.ru
|