Сайт учителя математики та інформатики

Коробко І.І.

Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета
  • Кулинарные рецепты
  • Вугледарський НВК
  • Вугледарська ЗОШ №2
  • Вугледарська ЗОШ №3
  • Сайт учителя Сороки Г.П.
  • Календар
    «  Жовтень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031
    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всего ответов: 1074
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:

    Урок № 13

    Тема. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів з повторенням і розгалуженням у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів.

    Мета:

    навчальна:

    v перевірити вміння  учнів записувати алгоритм у вигляді послідовності команд для  виконавця,  створювати та захищати проекти;

    виховна:

    v виховувати уміння проводити об’єктивну самооцінку, вміння самостійно приймати рішення;

    розвивальна: 

    v розвивати пізнавальний інтерес, навики роботи з середовищем  виконання алгоритму; алгоритмічне мислення, пам'ять, уважність.

     

    Хід уроку

    Дати відповіді на запитання:

    ü Що таке розгалуження?

    ü Які існують форми розгалуження?

    ü Скільки умовних операторів можна вставити один в одного?

    ü У чому різниця між повною і неповною формами розгалуження?

    ü Для чого використовують умовні оператори?

     

    Практичне завдання. 

    (Завдання 1-3 оцінюються по 4 бали)




    Copyright MyCorp © 2017
    Створити безкоштовний сайт на uCoz